Y162485R0500B24W
MFR.Part #
Y162485R0500B24W
JLCPCB Part #
C4146087
Description
-55℃~+150℃ 200mW 85.05Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount