Y1624820R000F9W
MFR.Part #
Y1624820R000F9W
JLCPCB Part #
C3988738
Description
-55℃~+150℃ 200mW 820Ω ±0.2ppm/℃ ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS