Y16247R50000D9W
MFR.Part #
Y16247R50000D9W
JLCPCB Part #
C4296648
Description
-55℃~+150℃ 200mW 7.5Ω Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±0.5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS