Y16247K90000T0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16247K90000T0W
JLCPCB Part #
C4207054
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 200mW 7.9kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount