Y16247K50000B9W
MFR.Part #
Y16247K50000B9W
JLCPCB Part #
C4134752
Description
-55℃~+150℃ 200mW 7.5kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS