Y16247K50000A9W
MFR.Part #
Y16247K50000A9W
JLCPCB Part #
C4061562
Description
-55℃~+150℃ 200mW 7.5kΩ ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS