Y1624787R000B9W
MFR.Part #
Y1624787R000B9W
JLCPCB Part #
C6758541
Description
-55℃~+150℃ 200mW 787Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS