Y162475R0000F9W
MFR.Part #
Y162475R0000F9W
JLCPCB Part #
C4074925
Description
-55℃~+150℃ 200mW 75Ω ±0.2ppm/℃ ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS