Y16246K80000T209W
MFR.Part #
Y16246K80000T209W
JLCPCB Part #
C4075481
Description
-55℃~+150℃ 200mW 6.8kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS