Y16246K65000T9R
MFR.Part #
Y16246K65000T9R
JLCPCB Part #
C4006795
Description
-55℃~+150℃ 200mW 6.65kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS