Y16246K25000T9W
MFR.Part #
Y16246K25000T9W
JLCPCB Part #
C4070736
Description
-55℃~+150℃ 200mW 6.25kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS