Y16246K19000B9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16246K19000B9W
JLCPCB Part #
C3952256
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 200mW 6.19kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS