Y1624682R500T9W
MFR.Part #
Y1624682R500T9W
JLCPCB Part #
C3980031
Description
-55℃~+150℃ 200mW 682.5Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS