Y1624680R000T9W
MFR.Part #
Y1624680R000T9W
JLCPCB Part #
C4026756
Description
-55℃~+150℃ 200mW 680Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS