Y1624680R000Q0R
MFR.Part #
Y1624680R000Q0R
JLCPCB Part #
C4193045
Description
-55℃~+150℃ 200mW 680Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount