Y1624625R000T0R
MFR.Part #
Y1624625R000T0R
JLCPCB Part #
C3989455
Description
-55℃~+150℃ 200mW 625Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount