Y16245R00000F9W
MFR.Part #
Y16245R00000F9W
JLCPCB Part #
C1356687
Description
-55℃~+150℃ 200mW 40V 5Ω ±0.2ppm/℃ ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS