Y16245R00000D9R
MFR.Part #
Y16245R00000D9R
JLCPCB Part #
C4209331
Description
-55℃~+150℃ 200mW 5Ω Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±0.5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS