Y16245K83000A9R
MFR.Part #
Y16245K83000A9R
JLCPCB Part #
C4188672
Description
-55℃~+150℃ 200mW 5.83kΩ Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS