Y16245K80000T9W
MFR.Part #
Y16245K80000T9W
JLCPCB Part #
C4238193
Description
-55℃~+150℃ 200mW 5.8kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS