Y16245K62000B9W
MFR.Part #
Y16245K62000B9W
JLCPCB Part #
C4227531
Description
-55℃~+150℃ 200mW 5.62kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS