Y16245K23000B0W
MFR.Part #
Y16245K23000B0W
JLCPCB Part #
C4216921
Description
-55℃~+150℃ 200mW 5.23kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount