Y16245K23000B0R
MFR.Part #
Y16245K23000B0R
JLCPCB Part #
C4275282
Description
-55℃~+150℃ 200mW 5.23kΩ Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount