Y16245K10000T9W
MFR.Part #
Y16245K10000T9W
JLCPCB Part #
C4323535
Description
-55℃~+150℃ 200mW 5.1kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS