Y16245K10000D9W
MFR.Part #
Y16245K10000D9W
JLCPCB Part #
C4210770
Description
-55℃~+150℃ 200mW 5.1kΩ ±0.2ppm/℃ ±0.5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS