Y16245K05000T0R
MFR.Part #
Y16245K05000T0R
JLCPCB Part #
C4090661
Description
-55℃~+150℃ 200mW 5.05kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount