Y16245K04200B9W
MFR.Part #
Y16245K04200B9W
JLCPCB Part #
C4129755
Description
-55℃~+150℃ 200mW 5.042kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS