Y1624590R000T9R
MFR.Part #
Y1624590R000T9R
JLCPCB Part #
C3934326
Description
-55℃~+150℃ 200mW 590Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS