Y1624523R000T0R
MFR.Part #
Y1624523R000T0R
JLCPCB Part #
C4282736
Description
-55℃~+150℃ 200mW 523Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount