Y162451R0000B24W
MFR.Part #
Y162451R0000B24W
JLCPCB Part #
C4233357
Description
-55℃~+150℃ 200mW 51Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS