Y162451R0000B24R
MFR.Part #
Y162451R0000B24R
JLCPCB Part #
C4041098
Description
-55℃~+150℃ 200mW 51Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS