Y162451R0000A9W
MFR.Part #
Y162451R0000A9W
JLCPCB Part #
C4131919
Description
-55℃~+150℃ 200mW 51Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS