Y162450R0000B24W
MFR.Part #
Y162450R0000B24W
JLCPCB Part #
C4192669
Description
-55℃~+150℃ 200mW 50Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS