Y16244K99000T0R
MFR.Part #
Y16244K99000T0R
JLCPCB Part #
C4552822
Description
-55℃~+150℃ 200mW 4.99kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount