Y16244K99000Q0R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16244K99000Q0R
JLCPCB Part #
C4008421
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 200mW 4.99kΩ Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount