Y16244K99000A0W
MFR.Part #
Y16244K99000A0W
JLCPCB Part #
C4342592
Description
-55℃~+150℃ 200mW 4.99kΩ ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount