Y16244K87000A0W
MFR.Part #
Y16244K87000A0W
JLCPCB Part #
C4251993
Description
-55℃~+150℃ 200mW 4.87kΩ ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount