Y16244K70000F9W
MFR.Part #
Y16244K70000F9W
JLCPCB Part #
C4125043
Description
-55℃~+150℃ 200mW 4.7kΩ ±0.2ppm/℃ ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS