Y16244K01000Q24W
MFR.Part #
Y16244K01000Q24W
JLCPCB Part #
C4171028
Description
-55℃~+150℃ 200mW 4.01kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount