Y16244K01000Q0W
MFR.Part #
Y16244K01000Q0W
JLCPCB Part #
C4063635
Description
-55℃~+150℃ 200mW 4.01kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount