Y1624400R000Q24R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1624400R000Q24R
JLCPCB Part #
C4240536
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 200mW 400Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount