Y1624400R000Q0W
MFR.Part #
Y1624400R000Q0W
JLCPCB Part #
C4162012
Description
-55℃~+150℃ 200mW 400Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount