Y16243K92000T0R
MFR.Part #
Y16243K92000T0R
JLCPCB Part #
C4021063
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3.92kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount