Y16243K92000B9W
MFR.Part #
Y16243K92000B9W
JLCPCB Part #
C3940495
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3.92kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS