Y16243K75000F9R
MFR.Part #
Y16243K75000F9R
JLCPCB Part #
C3915349
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3.75kΩ Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS