Y16243K65000T9W
MFR.Part #
Y16243K65000T9W
JLCPCB Part #
C4347280
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3.65kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS