Y16243K44740T9R
MFR.Part #
Y16243K44740T9R
JLCPCB Part #
C4039460
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3.4474kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS