Y16243K40000T9W
MFR.Part #
Y16243K40000T9W
JLCPCB Part #
C4002004
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3.4kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS