Y16243K32000T0R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16243K32000T0R
JLCPCB Part #
C4022645
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3.32kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount