Y16243K30000B0W
MFR.Part #
Y16243K30000B0W
JLCPCB Part #
C4292084
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3.3kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount